Ja, czyli kto?

 
   


     Jestem jaka jestem. Nieprzeciętna w swojej przeciętności i rozrywana przez rozmaite sprzeczności - lubię się śmiać i płakać, kochać i nienawidzić, tańczyć i siedzieć cicho w kącie, ale najbardziej lubię być sobą i nic nie musieć!
              Z tych właśnie sprzeczności narodziła się chęć pisania. Na blogu piszę więc o wszystkim co mi w głowie piszczy. Lubię poruszać każde z najgłębiej ukrytych we mnie zainteresowań, każdą wolną chwilę spędzam z książką w ręku, a jako że pracująca ze mnie pani - w modzie skupiam się przede wszystkim na modzie biurowej. I nie chodzi mi o kreowanie trendów i przebieranie się za kogoś kim nie jestem, a jedynie o pokazywanie tego co i jak nosić na co dzień, aby wyglądać dobrze i czuć się wygodnie. 

Zapraszam nie tylko do oglądania, ale także do czytania!Uwaga!

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są moją własnością - zostały zrobione własnoręcznie przez własno-osobisty aparat mojego własnego fotografa. Jeśli chcesz wykorzystać je do niecnych bądź innych celów - zapytaj. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawienie śladu po sobie. Z przyjemnością czytam każdą z Waszych opinii. Jestem szczerze zainteresowana tym co macie do powiedzenia i z równie szczerym zainteresowaniem odwiedzam blogi osób, które znalazły coś ciekawego u mnie. Zapraszam ponownie :)